SKUTIMASIS DAUGELIUI VYRŲ - RITUALAS

TOBULAS NUSISKUTIMAS REIŠKIA
TOBULAI PRADĖTI DIENĄ

SKUTIMOSI PEILIUKŲ TIPAI

TRADICINIAI SKUSTUVAI MODERNAUS DIZAINO IR AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS

Kiekvienas šiuolaikiškas vyras supranta – savo barzda rūpintis būtina. Taip yra dėl paprastos priežasties, jei jums barzdos plaukai nepatinka, tuomet jums reikia
skustis kiekvieną ar beveik kiekvieną dieną, o jei jums barzda patinka,, tuomet jos puoselėjimui ir formavimui taip pat turite skirti nemažai laiko.
SKUTIMOSI PEILIUKAS FUSSION
KEIČIAMOS GALVUTĖS

Žymiai pranašesni už vienkartinius skutimosi peiliukus. Taip yra dėl kelių priežasčių. Pirmoji – jie yra daugkartinio naudojimo, todėl nusipirkus tokio tipo barzdos skustuvą, jums nereikės jo išmesti kitą dieną. Antroji priežastis yra komfortas. Šio tipo keičiamos galvutės dažniausiai būna su penkiais peilukais. Būtent dėl šios priežasties jūs apsiskutate žymiai greičiau, o veido odos dirginimas yra žymiai mažesnis.

SKUTIMOSI PEILIUKAS MACH3
KEIČIAMOS GALVUTĖS

Žymiai pranašesni už vienkartinius skutimosi peiliukus. Taip yra dėl kelių priežasčių. Pirmoji – jie yra daugkartinio naudojimo, todėl nusipirkus tokio tipo barzdos skustuvą, jums nereikės jo išmesti kitą dieną. Antroji priežastis yra komfortas. Keičiamos galvutės dažniausiai būna su trimis peiliukais. Būtent dėl šios priežasties jūs apsiskutate žymiai greičiau, o veido odos dirginimas yra žymiai mažesnis.

SAUGŪS SKUTIMOSI PEILIUKAI
TOKIUS NAUDOJA MŪSŲ TĖVAI IR SENELIAI

Metalinė rankenėlė prie kurios prisukama metalinė galvutė į kuria yra tvirtinamas peiliukas, liaudiškai dar vadinamas „britva“. Galvutė yra specialios lenktos formos ir dėl lenktos formos sumažėja tikimybė įsipjauti ar įsibrėžti.

KIEKVIENA SISTEMA TURI SAVO INDIVIDUALIUS PRIVALUMUS IR REIKALAUJA
SPECIALIOS SKUTIMOSI TECHNIKOS