TOBULAM JŪSŲ RINKINIUI

SKUTIMOSI PRIEDAI

SKUTIMOSI DUBENĖLIAI
KREMO, MUILO PUTOMS IŠPLAKTI

Muilo putos išplakamos muilo putų plakimo dubenėliuose ar puodeliuose. Dubenėliai gali būti įvairūs- nuo porceliano, keramikos, chromuoto plieno iki plastiko. Čia jau pasirenkate pagal Jūsų skonį ir pageidavimus.

ŠIS MINERALAS GYDO MAŽUS ĮPJOVIMUS IR ODOS SUDIRGINIMUS
ALŪNO AKMENĖLIS

Alūno akmenėlis yra natūraliai susidariusi medžiaga, kuri iš pradžių buvo kiekvieno kirpėjo įrangos dalis. Jis yra bespalvis, permatomas ir bekvapis. Jame nėra cheminių medžiagų, alkoholio, jis nelipnus. Šis mineralas gydo mažus įpjovimus ir odos sudirgimus, todėl puikiai tinka naudoti įsipjovus skutantis. Po skutimosi galima taip pat naudoti sudrėkintą alūno akmenėlį, kuris turi antiseptinį poveikį, bei uždaro odos poras, paliekant odą minkštą ir standžią. Alūno akmenėlis mažina alergiją, neerzina odos.

STOVELIAI  - LAIKIKLIAI
LAIKIKLIAI ŠEPETĖLIAMS

Stoveliai - laikikliai šepetėliams, skustuvams gaminami iš įvairių medžiagų, tokių kaip chromuotas, nerūdyjantis plienas, plastikas ir kt. Šepetėlis, pakabintas plaukeliais žemyn, visada bus sausas ir paruoštas sekančiam skutimuisi.   Siekiant išsaugoti šepetėlį, norint kad jis tarnautų daugelį metų, stovelis tiesiog būtinas. Didžiausia klaida yra statyti šepetėlį plaukeliais į viršų, nes susikaupusi drėgmė per laiką sugadina šepetėlio kotelį. Šiuo metu, gamintojai konkuruodami vienas su kitu, pateikia rinkai įvairių modifikacijų stovelių, skustuvų laikiklių. Jie būna vienafunkciniai, tokie kaip tik šepetėlio, ar tik skustuvo laikymui arba daugiafunkciniai, tokie, kuriame patraukliai sukabinami ir sustatomi skustuvas, šepetėlis ir net indelis muilo putų išplakimui.